Vali İlhami Aktaş depremzede aileleri ziyaret etti

KALEM Farkıyla...

Vali İlhami Aktaş depremzede aileleri ziyaret etti

Vali İlhami Aktaş depremzede aileleri ziyaret etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, ilimize gelen depremzede aileleri misafir edildikleri Terzioğlu kız öğrenci yurdunda ziyaret etti.

Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali İlhami Aktaş, sohbet ettiği depremzedelere bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Terzioğlu kız öğrenci yurdunda oluşturulan sosyal alan ve atölyeleri gezerek bilgi alan Vali İlhami Aktaş Gençlik Merkezi psikososyal destek grubu serbest zaman değerlendirme atölyesinde çocuklarla bir araya gelip, sohbet ederek yakından ilgilendi.

Vali İlhami Aktaş’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet MERMER, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK ve yurt yetkilileri eşlik etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST