Valilik’te Çinli Konuk

KALEM Farkıyla...

Valilik’te Çinli Konuk

Valilik’te Çinli Konuk

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cuı Wei, Çanakkale Valiliği’ni Ziyaret Etti

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cuı Wei’nin Valilik ziyaretinde; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Güney Marmara Kalkınma Ajansı İl Koordinatörü Recai Başaran, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer de hazır bulundular. 2018 Troya Yılı’nda Çin’de ilan edilen “Türkiye Turizm Yılı” ile ilgili görüşmelerin yapıldığı ziyarette, Çin Halk Cumhuriyeti ile turizm alanında yapılan iş birliği çalışmalarının olumlu sonuçları üzerinde duruldu. Vali Tavlı, Troya Yılı vesilesiyle Çin Halk Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye ve Çanakkale’ye gelen turist sayısında yaşanan büyük artıştan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST