Valilikten 23 Nisan konvoyu

KALEM Farkıyla...

Valilikten 23 Nisan konvoyu

Valilikten 23 Nisan konvoyu

Çanakkale Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel olarak hazırlanan resmi araçlarla yapılan konvoyla mahalle mahalle gezerek çocukların bayramını kutladı.

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak Türk bayraklarıyla süsledikleri araç konvoyunu, Valilik personeli ile birlikte Çanakkale Valiliğinden Türk bayrakları ile selamladı.

Çanakkale Valiliği, Vefa Sosyal Destek Grubunda görevli ekipler ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’na ait Çanakkale Savaşları Gezici Mobil Müzesi Tırı; Kornovirüs salgını nedeniyle; çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği için alınan önlemler kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının bu yıl evlerde kutlanacak olmasından dolayı, çocuklar için özel olarak hazırlanan resmi araçlar ve vatandaşların katılımıyla Çanakkale’nin farklı noktalarında müzik ve sirenler eşliğinde tur attı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde geçiren çocuklara sürpriz yapan Çanakkale Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu Türk bayraklarıyla süsledikleri araçlarıyla konvoy oluşturdu. Çanakkaleli vatandaşlarımızın da siren çalan ekiplere, çocuklar ve büyükler evlerinin balkon ve camlarından Türk bayrağı sallayıp alkışlarla eşlik etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST