Veda ziyareti

KALEM Farkıyla...

Veda ziyareti

Veda ziyareti

2017 yılından bu yana Çanakkale’de görev yapan ve 08 Ağustıs 2019’da yayınlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Giresun Bulancak Kaymakamlığına atanan Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen’e veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kaymakam Ali İkram Tuna, Çanakkale’de görev yaptığı süre boyunca Çanakkale Ticaret Borsası ile yakinen çalışmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Ziyaretin bir vedadan ziyade teşekkür maksatlı olduğunu belirten Tuna, başta Başkan S.Kaya Üzen olmak üzere Çanakkale Ticaret Borsasının Yönetim Kuruluna, Meclis üyelerine ve çalışanlarına teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen Kaymakam Ali İkram Tuna’nın her zaman ufuk açıcı bir yönetici olduğunu belirterek görev yaptığı Ezine ve Bayramiç ilçeleri başta olmak üzere Çanakkale’ye yaptığı değerli hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Başkan Kaya Üzen “Sayın Kaymakamımız ilçemizde göreve başladığı günden bu yana toplumun tüm kesimini kucaklamayı başarmış, halkın takdirini kazanmış değerli bir insandır. Her projemizde her çalışmamızda yanımızda oldu desteklerini eksik etmedi. Birlikte geçirdiğimiz görev süresinde İlimizin vizyon projelerinden olan Ezine Gıda İhtisas OSB projesi başta olmak üzere Çanakkale ürünlerinin markalaşması ve ihracat potansiyellerinin arttırılmasına yönelik birçok projeye birlikte imza attık, şahsım ve Çanakkale iş dünyası adına kendilerine çok teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılarının devamını diliyorum” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Üzen, Kaymakam Ali İkram Tuna’ya hediye takdiminde bulundu. Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile ziyaret sona erdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST