VEKİL PROF. DR. AKALIN MAZBATASINI ALDI

KALEM Farkıyla...

VEKİL PROF. DR. AKALIN MAZBATASINI ALDI

VEKİL PROF. DR. AKALIN MAZBATASINI ALDI

14 Mayıs seçimlerinde İYİ Parti’den Edirne milletvekili olarak seçilen Prof. Dr. Mehmet Akalın düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

İYİ Parti’den 28’inci dönem Edirne milletvekili adayı olarak gösterilen ve düzenlenen seçimde yüksek bir oy alarak milletvekili olarak seçilen Prof. Dr. Mehmet Akalın Edirne Adalet Sarayı’nda düzenlenen törenle milletvekili mazbatasını aldı. İYİ Parti teşkilatının da katıldığı törende mazbatasını alan Akalın partisini ve kendisini destekleyen herkese teşekkür ederek, “Edirne’nin tümünde yaşayan bana destek vermiş veya vermemiş olan her bir vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Edirneli hemşerilerimin vekili olacağının sözünü veriyorum” dedi.

14 Mayıs seçimlerinde parti olarak Edirne’de yüksek bir oy aldıklarını ifade eden Akalın, “İYİ Parti’nin kendi listesiyle Millet İttifakı dışında seçime girdiği iller arasında yer alan Edirne’mizde çok yüksek oy aldık ve burada vatandaşlarımız oylarıyla bize büyük destek sağlayarak güç verdi. Seçmen sandığı giderek bize attığı her oyda bize güvendiğini gösterdi. Bizlerde bu güvene layık olarak hem ülkemiz hem de Edirne’miz için çalışacağız. Sanayiden, turizmde, tarımdan, eğitime her konuda Edirneli vatandaşlarımızın yanında olup destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST