Vekillerden Roman vatandaşlara ziyaret

KALEM Farkıyla...

Vekillerden Roman vatandaşlara ziyaret

Vekillerden Roman vatandaşlara ziyaret

Ak Parti’nin sorumluluk projesi kapsamında Çanakkale merkez ve Lapseki ilçelerinde yaşayan Roman vatandaşlar, umreye gönderildi. Umre ziyaretini gerçekleştiren vatandaşların evine giden Ak Parti Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ve Jülide İskenderoğlu’na vatandaşlar teşekkür etti. Ziyarette Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Ak Parti İl Başkanı Naim Makas da yer aldı. Umreye Giden Ayten Olgun; “Çok güzel yaşantı yaşadım orada. Bir rüya gördüm orada o rüyam çok çabuk bitti. allah bin kere razı olsun Bülent Turan’dan” diyerek mutluluğunu paylaştı. Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ise yaptığı konuşmada “ Çanakkale’mizin çok değişik sosyal kesimleriyle, onların talepleri doğrultusunda adımlar atmaya gayret ediyoruz. Bugünde Çanakkalemizin roman mahallesinde yaşayan, umreye gitmek isteyen çok sayıda kardeşimizin en azından bir grubunu umreye gönderme imkanı bulduk ve onları karşılama törenine katılma imkanı bulduk. Oraya gittiler hem ülkemize hem bize dua ettiler ve geldiler bugün onları karşıladık, onlarla beraber zaman geçiriyoruz. Onların bu taleplerini karşılamak bizim için büyük bir şeref. Allah ülkemize birlik beraberlik versin devletinize zeval vermesin. Her isteyene istedikleri imkanla istedikleri taleple yerine getirme imkanı versin. Bugün roman mahallemizde böyle heyecanlı bir ekiple beraber onları görmüş olmanın verdiği onurla beraber mutluluk duyuyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST