Verilen hediyeyi Ahmet Alp için bağışladılar

KALEM Farkıyla...

Verilen hediyeyi Ahmet Alp için bağışladılar

Verilen hediyeyi Ahmet Alp için bağışladılar

Marmaris ve Muğla’daki yangını söndürme çalışmalarına destek için Çanakkale’den giden belediye ekipleri, Başkan Ülgür Gökhan’ın kendilerine takdim ettiği hediyeyi, SMA’lı Ahmet Alp’in yardım kampanyasına bağışladı.

Marmaris ve Muğla’da çıkan yangınlar ile mücadeleye destek için Çanakkale’den giden ekipleri Başkan Ülgür Gökhan makamında ağırladı. Çalışmaları için kendilerine teşekkür eden Başkan Gökhan onlara bir de hediye takdim etti, ancak personel Ahmet Arslan ve İsmail Dikili hediyeyi SMA hastası Ahmet Alp’in yardım kampanyasına bağışlamak istediklerini belirtti.

BİZİ YENİDEN GURURLANDIRDILAR
Başkan Gökhan yaptığı açıklamada, “Güney illerimizdeki yangın felaketine koşan personellerimiz Ahmet Arslan ve İsmail Dikili, tekrar bir yüce gönüllülük göstererek; kendilerine takdim ettiğimiz hediyeyi SMA’lı Ahmet Alp’imizin tedavisine bağışladı. Bizi yeniden gururlandıran personelimize yürekten teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST