Veteranlar hazırlanıyor

KALEM Farkıyla...

Veteranlar hazırlanıyor

Veteranlar hazırlanıyor

Çanakkale Veteranlar Futbol Takımı’nın Güney Marmara Ligi hazırlıkları devam ediyor.

6 Ekim’de başlayacak olan Veteranlar Ligi’ne hazırlıklarını sürdüren Çanakkale Veteranlar Futbol Takımı, ligin bir diğer güçlü ekibi Kale17 Masterler ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. İyi futbol, dostluk ve sevginin hüküm sürdüğü keyifli maçlar gerçekleşti. Çanakkale Veteranlar Başkanı Emin Taşboğa yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Bu müsabakalarda yakın ilgilerinden dolayı başta Başkan Yılmaz GÖK ağabeyimize, Takım Antrenörü Orhan Dede Hocama, aralarında benimde eski sporcularımın olduğu oyuncu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.Saha içinde ve dışında son derece disiplinli ekip olan Kale17 Masterlere Edirne’de yapılacak olan turnuvada ve Balkan Liginde başarılar diliyorum. Selam, saygı ve sevgilerimle.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST