Ya düşseydi ? (Video)

KALEM Farkıyla...

Ya düşseydi ? (Video)

Ya düşseydi ? (Video)

İnönü Caddesi üzerinde bir inşaat firması trafiğin en yoğun olduğu saatlerde son derece tehlikeli hareketler yaptı. Konteyneri araçların üzerinden geçirip çekiciye yükleyen firma kafasına göre trafiği kesti.
Hem Cuma hem iş çıkış saati olunca bir yandan trafik sıkıştı bir yandan araçlar yaratılan tehlikenin yanından geçip gitti. Sivil bir vatandaş bu sırada trafiğe yön verip ‘dur geç’ işaretleriyle ayar verdi. Bu işlem sırasında İnönü Caddesi’nde trafik Aygaz Kavşağı’na, Endüstri Meslek Lisesi yanına kadar uzadı. Arka sıralarda trafiğin açılmasını bekleyen sürücüler korna çalarak trafiğin açılmasını bekledi.
Vinç ile tonlarca inşaat konteynerini araçların üzerinden geçirerek çekicinin üzerine koyan inşaat firması, tehlikeli hareketler yaptı. Neyse ki bir kaza bela olmadan konteyner çekiciye yüklendi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST