Ya evden kaçtı ya da atıldı

KALEM Farkıyla...

Ya evden kaçtı ya da atıldı

Ya evden kaçtı ya da atıldı

Çanakkale’de Esenler Mahallesi 60 metrelik yol civarında Elvan Tunç isimli vatandaş tarafından bulunan British Shorthair türü kedi sahibini arıyor.

Esenler Mahallesi 60 metrelik yolda bulunan British Shorthair cinsi bu kedi geçtiğimiz günlerde Elvan Tunç tarafından bulundu. Oldukça korkan ve çekinen kediyi evine alan Elvan Hanım kedinin sahibine ulaşmak için her yolu denediğini belirterek, “Üç gün önce 60 metrelik yolda bir manavın önünde bulduğum kedi kötü durumdaydı, çok üşüyordu. Alıp evime götürdüm. Bir kaç gündür evimde besliyorum, ama çok mutsuz. Sahibi tarafından ya atıldı ya da evden kaçtı. Kedinin sahibi bana ulaşırsa çok sevinirim” dedi.
Elvan Tunç, kediyi sahiplenmek isteyenlerin, sahibini tanıyanların ya da sahibi olan kişinin 0 542 476 53 04 nolu telefon numarasından arayabileceklerini ekledi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST