Yağışlı günler kapıda…

KALEM Farkıyla...

Yağışlı günler kapıda…

Yağışlı günler kapıda…

Meteoroloji tahminlerine göre Çanakkale’yi yağışlı günler bekliyor.

Meteorolojiden alınan bilgiye göre Çanakkale, Perşembe ve Cuma günü gök gürültülü sağanak yağışlar etkisi altına girecek. Tahminlere göre hava durumu şu şekilde olacak, 12 Eylül Çarşamba günü çok bulutlu olması beklenen Çanakkale’de hava sıcaklıkları en düşük 19 en yüksek ise 28 derece olacak. 13 Eylül Perşembe günü ise kent merkezi ve ilçeler dahil olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlar etkili olacak Yağışlı hava 14 Eylül Cuma günü de sürecek. Perşembe ve Cuma günleri ise hava sıcaklıklarının en düşük 18, en yüksek ise 28 derece olması tahminler arasında yer alıyor. 15 Eylül Cumartesi günü ise sağanak yağışlar etkisini kaybedecek ve sıcaklık yeniden artacak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST