“Yakışıksız anlamlar yüklemek yanlış”

KALEM Farkıyla...

“Yakışıksız anlamlar yüklemek yanlış”

“Yakışıksız anlamlar yüklemek yanlış”

Lapseki AK Parti İlçe Başkanı Namık Ergin, parti binasında yaptığı yazılı açıklamada, “Çanakkale İl Genel Meclisinde bugün itibari ile dengelerin değiştiğini, bundan sonra yapılacak hizmetlerden açık bir şekilde herkes görecektir” ifadelerini kullandı.
Lapseki AK Parti İlçe Başkanı Namık Ergin Nejat Önder’in AK Parti’ye geçmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ergin açıklamasında şunları söyledi, “Nejat Önder, CHP içerisinde Türkiye’nin güvenliği söz konusu olan durumlardan duyduğu rahatsızlık adına, ülkemizin bekası ve hizmet etme güdüsüyle bugün itibariyle AK Partimize katılmıştır. Nejat Önder’in partimize geçişinin arkasında başka bir şey aranması çok yanlış. Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partimizin rozetini taktığı programda, AK Parti’ye geçen Nejat Önder’in yaptığı konuşma da her şey meydanda zaten bu kısa konuşmada. Önder açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘Ben uzun seneler CHP’de hizmet vermiş bir arkadaşınızım. Beni bugün AK Parti saflarına getiren, gelmemde en büyük etkenlerden bir tanesi, bizim partimizde Atatürk’e sadece lazım olduğunda sahip çıkılıyor. Atatürk demekten yüksünen üst düzeydeki partililerimizin çoğalmış olması, PYD ile komşuluğa bile razı olan Genel Başkan Yardımcılarının olmasından dolayı, bundan sonraki siyasi yaşamıma AK Parti saflarında devam etmemi sağlayacak olan, bu gururu yaşatan Çanakkale Milletvekillerimiz Bülent Turan’a, Jülide İskenderoğlu’na ve İl Başkanımız Naim Makas’a teşekkür ediyorum. Ben de bu saatten sonra AK Parti başarısı için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın’ Partimizin saflarına katılan Nejat Önder, yaptığı kısa açıklamada her şeyi açık açık anlatmış bir şey aramak çok yanlış. Çıkar kavgaları güderek geçtiğimiz dönemi baltalayan ana muhalefetin, kendinden önce yapılan hizmetleri bile yakalayamayan çalışma şeklinden, çıtayı çok daha yükseğe koyacak yeni bir döneme geçiş yapıyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST