“Yakışmadı Naim Makas”

KALEM Farkıyla...

“Yakışmadı Naim Makas”

“Yakışmadı Naim Makas”

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural AK Parti İl Başkanı Naim Makas’a cevap vererek ‘Yakışmadı Başkan Naim Makas” dedi.


CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural AK Parti İl Başkanı Naim Makas’ın şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmediğine dair açıklamasına ilişkin cevap verdi. Ural açıklamasında, “Yakışmadı Sn. Başkan Naim Makas. Hem de hiç yakışmadı, Eceabatlı şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Onur Kıran’ın cenazesinde birlikteydik ve selamlaştık. Bugüne kadar ne bir şehit ailesini ne de bir gaziyi ziyaret etmediğimi, söylemeniz gençliğinize, İl Başkanı olarak size hiç yakışmadı. Ayrıca da kimi nerede nasıl ziyaret edeceğimi size soracak, sorgulatacak da değilim. Çanakkale küçük yer insanımız birbirini tanıyor, siyaseti memur olarak yapmadığınızı düşünüyordum ama yanılmışım. Kamuoyu takdirini yapacaktır

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST