Yalı Caddesi’nde bıçaklı kavga (Video Haber)

KALEM Farkıyla...

Yalı Caddesi’nde bıçaklı kavga (Video Haber)

Yalı Caddesi’nde bıçaklı kavga (Video Haber)

Yalı Caddesi’nde iki grup arasında yaşanan kavgada 2 kişi yaralandı.

Saat 14:30 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi Yalı Caddesi’nde meydana gelen kavgada iki kişi bıçak ile yaralandı. Görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre 2 kişi arasında başlayan sözlü tartışma büyüdü. O sırada kavga edenlerden birinin yakını diğer kişiye saldırdı. Saldırgan, ilk olarak cadde üzerindeki dönerciden döner bıçağını ele geçirerek tartıştığı kişiye saldırmaya çalıştı ancak çevredekiler saldırganı durdurdu. Ardından bir başka dükkandan eline bıçak alan şahıs, tartıştığı kişiyi ve onun arkadaşını bıçak ile yaraladı. Saldırgan, ardından Saat Kulesi yönüne doğru kaçmaya başladı. Saldırganı, yaralılardan biri koşarak takip etti. Belinden bıçak ile yaralanan diğer yaralı ise çevredekilerin yardımı ile, cadde üzerinden geçen bir araca bindirilerek hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen polis, kavgayla ilgili soruşturma başlattı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST