Yangın bölgesine Çanakkale’den destek

KALEM Farkıyla...

Yangın bölgesine Çanakkale’den destek

Yangın bölgesine Çanakkale’den destek

Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler, Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangının söndürme çalışmaları için bölgeye gitti.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 4 farklı noktadan çıkan yangın şiddetli poyraz nedeniyle hızla yayılarak mahalle ve köylere sıçradı. Bölgede göz gözü görmezken, yangının 4 ayrı yerden çıkması sabotaj iddiasını da gündeme getirdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de, yangının çıkış nedeniyle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Öte yandan yangına havadan ve karadan müdahale edilirken bazı mahalleler ise boşaltıldı. Devlet hastanesinde ise ayakta hasta kabul edilmediği öğrenildi.
Manavgat’taki afet bölgesine Çanakkale’den de destek gitti. Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler, yangını söndürme çalışmaları için bölgeye giderek ekiplere canla başla destek verdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST