Yangın paniğe neden oldu (Videolu Haber)

KALEM Farkıyla...

Yangın paniğe neden oldu (Videolu Haber)

Yangın paniğe neden oldu (Videolu Haber)

Perşembe günü bir apartman dairesinde çıkan yangın, kısa süreli korku ve paniğe neden oldu. Olayda yaralanan olmazken dairede büyük çaplı hasar oluştu.

Geçtiğimiz gün saat 16.30 civarında, Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi 1’inci sokakta bulunan bir apartmanın 4’üncü katında yangın çıktı. Dairede, küçük bir patlamanın ardından dumanlar çıktığını gören vatandaşlar, kendilerini hemen dışarı atarak itfaiyeyi aradı. Olay yerine hemen itfaiye, polis ve 112 ekipleri sevk edildi. Korku ve panik yaşayan, apartmanda oturan ve mahalle sakinleri kendilerini sokağa attı. Kısa süre içinde olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kısa sürede kontrol altına alıp söndürdü. Aynı apartmanda oturan bazı vatandaşlar korku ve panik yüzünden gözyaşlarını tutamadı. Apartman sakinlerinden bir kadın ise hiçbir tehlikeye aldırmadan, dumandan etkilenen kedisini dışarı çıkardı. Olayda yararlanın olmaması yüreklere su serpti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST