Yangın sonrası Kumköy’e gittiler

KALEM Farkıyla...

Yangın sonrası Kumköy’e gittiler

Yangın sonrası Kumköy’e gittiler

DEVA Partisi yangından etkilenen Kumköy’e ziyaret gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca, kurucular kurulu üyesi İsmail Acar ve Kerem Özer, geçtiğimiz hafta Tarihi Yarımada’da çıkan yangından etkilenen Kumköy’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

“GEREKLİ YERLERE BAŞVURUDA BULUNACAĞIZ”

Karaca ve beraberindekileri köy muhtarı Hasan Sülün ve azaları karşıladı. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Karaca, halkın sorunları için gerekli yerlere başvuruda bulunacaklarını belirterek şunları söyledi, “Tarihi Yarımada’mızda meydana gelen yangından etkilenen Kumköy’e bugün geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk ve Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın geçmiş olsun dileklerini ilettik. Kumköy muhtarımız Hasan Sülün, azaları ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını dinledik. En kısa sürede bölgedeki ağaçlandırma çalışmaları ve zarar gören çiftçilerimizin sorunlarının çözümü için gerekli yerlere başvurularda bulunacağımızı kendilerine bildirdik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST