Yaptıkları maskeleri dağıttılar

KALEM Farkıyla...

Yaptıkları maskeleri dağıttılar

Yaptıkları maskeleri dağıttılar

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi’nde çalışan gençlik liderleri ve gönüllü gençler bir araya gelerek siper maske üretimi gerçekleştirdi. Geçirilen bu zor günlerde sağlık çalışanları, kamu çalışanları ve esnaf için gece gündüz çalışarak ürettikleri bu maskeleri sahiplerine teslim ettiler. Polis haftasında polislere, Jandarmaya, İl Sağlık Müdürlüğüne, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesine, ÇOMÜ Tıp Fakültesine, KYK yurtlarına, sağlık ocaklarına, Eceabat Konuk Evine, Çanakkale Belediyesi Zabıta Amirliğine, Çanakkale Sosyal ve Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ve Çanakkale esnafına maskeleri teslim ederken, teşekkür ederek desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyeceklerini dile getirdiler. Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Başhekim Ufuk Tali’ ye maskeleri verirken “Sağlık çalışanlarının hizmetlerini takdire şayan buluyoruz. Maddi ve manevi olarak bütün çalışanlarımız ve gençlik liderlerimizle her zaman yanınızdayız. Üretimlerimiz devam ediyor. Talep geldikçe sizlere ulaştıracağız. Hepinize bu süreçte sağlık ve başarılar diliyor ve çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST