Yavuz; “Bence evlenmeliyiz hem de bu sene”

KALEM Farkıyla...

Yavuz; “Bence evlenmeliyiz hem de bu sene”

Yavuz; “Bence evlenmeliyiz hem de bu sene”

Çan ilçesinde yaşayan Hakan Yavuz isimli genç 2 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına unutulmaz bir evlilik teklifinde bulundu. Çan ilçesinde özel bir kargo şirketinde dağıtım elemanı olarak görev yapan 21 yaşındaki Hakan Yavuz isimli genç, 2 yıldır birlikte olduğu 20 yaşındaki Ece Kaçar’a unutulmaz bir evlilik teklifi yaptı. Mesai arkadaşlarının yardımını alan genç çocuk yaklaşık 1 hafta süren hazırlıkların ardında geçtiğimiz Cumartesi günü kız arkadaşı Ece Kaçar’ı ilçede bulunan şehir meydanına çağırdı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Kaçar, şehir meydanına geldiği anda Hakan Yavuz ve arkadaşları harekete geçti. Arkadaşları tarafından şehir meydanını yüksekten gören bir apartmandan “Bence evlenmeliyiz hem de bu sene. Sence?” afişi açıldığı anda meşaleler ve konfetiler eşliğinde evlilik teklifi alan genç kız şaşkınlığını gizleyemedi. Alkışlar eşliğinde “Evet” cevabını veren genç kıza Hakan Yavuz evlilik yüzüğünü takarken, çevrede bulunan vatandaşlarda yaşananları şaşkınlık içinde izledikten sonra genç çifte mutluluk diledi. Biz de güzel çifte hep böyle güzel kalmaları temennisiyle, ömür boyu mutluluk dileklerimizi iletiyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST