Yavuz’dan aşıyla güvenli çalışma çağrısı

KALEM Farkıyla...

Yavuz’dan aşıyla güvenli çalışma çağrısı

Yavuz’dan aşıyla güvenli çalışma çağrısı

Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ve Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğinde Çanakkale Ticaret Borsası Konferans Salonunda Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ve Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz’un sunumlarıyla katılımcılara ‘‘Aşı Ol, Güvenle Çalış!’’ çağrısında bulunuldu.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz’in de katıldığı, açılış konuşmasını Çanakkale SMMM Odası Başkanı Hüseyin Soykan’ın yaptığı toplantıda ‘‘Aşı Ol, Güvenle Çalış!’’ sloganıyla hem Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürkhem de İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz pandemi döneminde aşılama ve çalışma hayatı konusunda bilgilendirmelerde bulunup katılımcıların süreçle ilgili sorularını cevaplandırdılar. Yavuz, sunumunda aşı olmanın gereklilikleri ve yasal dayanakları, mali müşavirler nezdinde örnek hukuki uygulamalardan ve Yargıtay kararlarını ele alarak pandemi sonrasında çalışma hayatının bekleyen durumlar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünde görevli İş ve Meslek Danışmanı Hayrettin Karacan İŞKUR Kullanıcı kaydının nasıl yapılacağını ve İŞKUR E-Şube Aylık İşgücü Çizelgelerinin girilmesi konusunda Mali Müşavir ve Muhasebecilerin kullandıkları programlar üzerinden katılımcıları bilgilendirdi. Etkinlik sonunda Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz kendi yazdığı kitabı katılımcılar için imzaladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST