Yemekli toplantıda bir araya geldiler

KALEM Farkıyla...

Yemekli toplantıda bir araya geldiler

Yemekli toplantıda bir araya geldiler

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, ağırlıklı olarak hediyelik eşya, bay bayan iç ve dış giyim ticareti, ayakkabı, çocuk giyim, ev tekstili ile altın ve değerli madenlerin satışının yapıldığı sektörlerinin bulunduğu 12 no ’lu Meslek Grubu üyeleri ile bir araya geldi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve 12 no’lu Meslek Komite temsilcisi Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Berkin Karaca, Meclis ve Komite Üyeleri Mustafa Özcan, Recep Yılmaz, 12 no’lu Meslek Komite Başkanı Mustafa Ali Uzkuç, Komite Başkan Yardımcısı Murat Özgen, Komite Üyeleri Orhan Dom ve Timur Ay, ÇTSO 12 no’lu Meslek Komitesi sorumlusu Evren Şahin ile çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. 12 no’lu Meslek Komite Başkanı Mustafa Ali Uzkuç açılış konuşmasında, Meslek Grubu üyeleri ile gerçekleştirilen toplantıların, Meslek grubunda yer alan üyelerin birbirini daha iyi tanımasına ve sektörel sorunların çözümünde birlikte hareket etme kültürünün oluşturulmasına katkı sağladığını belirterek yüksek katılımdan dolayı Meslek Grubu temsilcilerine teşekkür etti. Meslek Grubu temsilcileri toplantıda, AVM’ler ile rekabet edebilmek için her yıl belirli dönemlerde “Alışveriş ve İndirim Günleri” gibi piyasayı hareketlendirecek faaliyetlerin organize edilmesi, sektörle ilgili gelişmelerin yerinde görülmesi amacıyla yurt içi ve yurt dışı iş geliştirme gezileri düzenlenmesi ve Meslek Grubunda yer alan her sektörde nöbetçi esnaf uygulamasına başlanması gibi konularda görüş alışverişinde bulundu. ÇTSO Yönetim Kurulu ve 12 no’lu Meslek Komite temsilcisi Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu olarak üyelerin ticari faaliyetlerini geliştirici ve rekabet gücünü arttırıcı her türlü faaliyete koşulsuz destek verdiklerini ifade ederek, bu görevlere hizmet etmek, sektördeki bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için geldiklerini belirtti. Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman, yenilikçi fikri olan sektör temsilcilerine, Meslek Komite temsilcileri veya Yönetim Kurulu Üyeleri olarak her zaman kapılarının açık olduğunu ifade ederek, katılım sağlayarak katkı veren tüm sektör temsilcilerine teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST