Yeni Başkan Özsüer

KALEM Farkıyla...

Yeni Başkan Özsüer

Yeni Başkan Özsüer

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Vahap Özsüer oldu.
Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanlığı Yiğit Akkoyun’un görevinden ayrılmasının ardından boş kalmıştı. Kısa bir süre sonra genel merkez tarafından atama gerçekleştirildi. Yeni karara göre yeni İl Başkanı Vahap Özsüer oldu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Kültür ve Turizm Politikaları İzleme Başkanı Yeşim Karadağ, “Çanakkale’de ve genel merkezimizde yaptığımız ıstişareler neticesinde Genel Başkanımız Sn.Ahmet Davutoğlu ‘nun tensipleri ile Vahap Özsüer Çanakkale İl Başkanı olarak atanmıştır. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda üstün muvaffakiyetler diler önceki dönem il başkanımız Yiğit Akkoyun’a emekleri için teşekkür ediyorum. Gelecek için durmadan yorulmadan çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST