Yeni limitin açıldığını duyurdu

KALEM Farkıyla...

Yeni limitin açıldığını duyurdu

Yeni limitin açıldığını duyurdu

ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu Denizbank Nefes Kredisine yeni limitin açıldığını üyelerine duyurdu.

ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu Denizbank Nefes Kredisine yeni limitin açıldığını açıkladı. Semizoğlu yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Odamızca ve TOBB tarafından aktarılan kaynak ile Denizbank ile yapılan protokol çerçevesinde 27 Nisan’da hayata geçirilen Nefes Kredisi Projesine üyelerimizden gelen yoğun talep üzerine kaynak aktarılmış ve yeni limit açılmıştır. Nefes Kredisinde üyelerimizin kullanacağı kredi 2020 yılı sonuna kadar anapara ve faiz ödemesiz, 2021 yılında 12 ay eşit taksitli geri ödemelidir. Kullandırılacak kredinin brüt faiz oranı yıllık yüzde 7,50’dir. Kredi Garanti Fonu’na ödenecek kefalet başvuru bedeli ve komisyonu dışında herhangi bir masraf, komisyon yoktur. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile KGF arasında imzalanan protokol çerçevesinde; cirosu 3 milyon ve altında olan işletmeler azami 50.000,00 TL, cirosu 3 milyon TL ile 25 milyon TL (dahil) arasında olanlar azami 100.000,00 TL kullanabilmektedirler”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST