Yeni müdür belli oldu

KALEM Farkıyla...

Yeni müdür belli oldu

Yeni müdür belli oldu

2007 yılında Aksa Doğalgaz ailesine katılan ve daha önce Tokat-Amasya İşletme Müdürü görevini sürdüren Çağdaş Adıbelli, Aksa Çanakkale Doğalgaz Şirket Müdürü görevine atandı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki 27 il, 180 ilçe ve beldede yaklaşık 40 milyon nüfusa hizmet veren Aksa Doğalgaz, her sene yüz binlerce aileyi doğal gaz ile buluşturmaya devam ediyor. Aksa Çanakkale Doğalgaz’ın Şirket Müdürü, daha önce Tokat-Amasya İşletme Müdürü olarak görev yapan Çağdaş Adıbelli oldu.

Çağdaş Adıbelli kimdir?
Konya Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunu olan Çağdaş Adıbelli, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde Doğal Gaz Boru Hatları Ölçümleri üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. Adıbelli, 2004 – 2007 yılları arasında Kaplan Harita A.Ş.’de üç yıl Saha Mühendisi ve Şantiye Şefi görevlerinde çalışmıştır. 2007 yılında Aksa Tokat – Amasya Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Harita ve CBS Şefi, 2010 – 2016 yılları arasında Yapım – İşletme Şefi olarak görev yapan Adıbelli, 2016-2018 yılları arasında ise İşletme Müdürü görevini yürüttü. Adıbelli, 2019 yılı itibarıyla Aksa Çanakkale Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST