Yeni yaşını kutladı

KALEM Farkıyla...

Yeni yaşını kutladı

Yeni yaşını kutladı

Kentin sevilen isimlerinden Burcu Köse geçtiğimiz gün yeni yaşını kutladı. Sevdikleri ve yakınlarının sürprizi ile yeni yaşını karşılayan Burcu Hanım pastasındaki mumları dilek dilemeden üflemeyi ihmal etmedi. Sosyal medya hesabından bu kareleri paylaşan Burcu Hanım fotoğraflara şunları yazdı, “Hoş geldin 41. Hayatıma eşlik eden herkese, doğumgünümü kutlayan tüm dostlarıma ve akrabalarıma bu özel günümü onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. 41.yaşım bana diyor ki mutluluk şükretmektir… Sahip olduklarımızın kıymetini bilmek, ailemizin değerini bilmek ve hayatın özel ve güzel anlarını biriktirmektir mutluluk… Hep birlikte nice sağlıklı, keyifli, güzel an’larla ve insanlarla dolu mutlu uzuuuun senelere”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST