Yeni yönetime ziyaret

KALEM Farkıyla...

Yeni yönetime ziyaret

Yeni yönetime ziyaret

Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinin yeni yönetim kurulunu ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri; Zeki Kaya Kaya, Ali Polat ve Mehmet Bayrak’la bir araya geldi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nun da bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek yeni yönetim kurulunun “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Ziyarette; Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çalışmalarla Çanakkale’ye yapılan en önemli yatırımlardan 1915 Çanakkale Köprüsü ve Çanakkale Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin bölge ulaşımına, tarımına, ekonomisine ve istihdamına sağlayacağı katkılar üzerinde duruldu. Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy ve yönetim kurulu üyeleri Vali İlhami AktaŞ’a teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST