Yenice’de doğa yürüyüşü

KALEM Farkıyla...

Yenice’de doğa yürüyüşü

Yenice’de doğa yürüyüşü

Geçtiğimiz hafta yürüyüş sezonunu açan ‘Kaz Dağı Yürüyüş Grubu’, bu hafta sonbaharın muhteşem renkleri altında, Yenice ilçesinin Asar Dağı eteklerinden yürüyerek doğanın tadını çıkarttılar.

Yürüyüş grubunun kurucusu İsmail Bakır ‘Güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Bedenen ve ruhen en güzel terapi olan doğa yürüyüşlerimize herkes davetlidir’ diyerek, her yaştan doğaseverin katıldığı yürüyüşte geçiş güzergahı boyunca çeşitli bitki ve farklı yerleri gören grup oldukça keyifli bir yürüyüş gerçekleştirdiklerini belirtti. Birçok güzelliği yerinde inceleyen doğaseverler, bol bol hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi. Yürüyüş sonrası dönüşe geçen grup, Çamlı Kahve’de çaylarını yudumlayarak yorgunluklarını attılar. Güzel bir gün geçirdiklerini ifade eden grup haftaya tekrar buluşmak üzere sözleşerek akşam saatlerinde kente geri döndüler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST