Yer siyah gök beyaz! (Video)

KALEM Farkıyla...

Yer siyah gök beyaz! (Video)

Çifte kupa Çanakkale’de

Beşiktaş’ın şampiyonluğu dün akşam saat 18.00’da başlayan etkinlikler ile kutlandı. Çanakkale’ye gelen çifte kupa ile siyah beyaza gönül verenler şampiyonluğu doyasıya kutladı. 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen kutlama programında GESTAŞ tarafından hazırlanan gemi Beşiktaşlılar için özel olarak Boğaz’da şampiyonluk turu attı. Çalan marşlar ile havaya giren taraftar, çifte kupa ile birlikte bol bol fotoğraf çektirdi. Boğaz turunun ardından ise Çanakkale merkez ve ilçelerden gelen taraftarlar konvoy oluşturarak Çanakkale’yi gezdi. 19.00’da başlayan konvoy 20:30’da sona erdi. Kutlama programına, Beşiktaş Analiz Antrenörü Murat Kaytaz, Efsane A Takım Malzemecisi Süreyya Soner, Kaleci Antrenörü Levent Açıl, 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Orhan Dom, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST