Yıldız: ”Çanakkale değişim istiyor”

KALEM Farkıyla...

Yıldız: ”Çanakkale değişim istiyor”

Yıldız: ”Çanakkale değişim istiyor”

Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız Merkez İlçe Başkanlığının düzenlediği danışma kurulu toplantısında Çanakkale’nin değişim istediğine işaret ederek “Belediyeyi kazanacağız” dedi.

Yıldız, 24 Haziran seçimlerinde 13 bin oy farkla birinci parti olmayı birlikte başardıklarını belirterek partililere teşekkür etti. Ev ev gezdiklerini, insanlarla sohbet ettiklerini söyledi ve “Ben bu belediyeden memnunum, Çanakkale hak ettiği hizmeti alıyor diyen kaç kişi görüyorsunuz. Genel seçimde hangi partiye oy vermiş olursa olsun sağduyu ile düşünen Çanakkaleliler değişim istiyor. İlk defa şehir değişimi bu kadar güçlü istiyor. Çanakkale Belediye Başkanlığını kazanacağız ve bu başarıyı hemşerilerimize hediye edeceğiz. Bu noktadan sonra da belediyeyi rant grubu değil hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz” dedi.
Öte yandan 8 ayda 2 milyon lira zarar ettiği iddia edilen Belediye şirketini kar ettireceklerini dile getiren Yıldız “Göreceksiniz çayı, kahveyi şu anki fiyatın da altında vereceğiz ve bir kuruş zarar ettirmeyeceğiz” diye konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST