Yıldız, Gökhan’a Yüklendi

KALEM Farkıyla...

Yıldız, Gökhan’a Yüklendi

Yıldız, Gökhan’a Yüklendi

Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, son belediye meclisi toplantısında kullandığı ifadeler nedeniyle Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a yüklendi.

Ak Partili Yıldız, açıklamasında; “Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan bugün ne kendine ne Çanakkale halkına fayda sağlamayan bir basın açıklaması ile Çanakkale gündemini lüzumsuz meşgul etmiştir.Anlaşılan Ülgür Gökhan partisi tarafından yeniden aday gösterilip gösterilmeyeceği konusunda sıkıntıya düşmüş, çareyi basın açıklaması yaparak ben şöyle çalıştım böyle çalıştım diye anlatmakta bulmuştur. Unutmasın başarı açıklama gerektirmez, Ülgür Gökhan gibi başarısız olanların da mazereti bitmez. Mezbaha yapmak benim işim değil, belediyenin kusuruyla yanıp kül olmadan önce bir meyve sebze halini bitirmek benim işim değil, yeni çiftlere uygun fiyatlı düğün salonu yapmak benim işim değil, otopark üretmek benim işim değil, çocuklara mahallelerde futbol basketbol sahaları yapmak benim işim değil, barınak yapmak benim işim değil, Sarıçay’ın etrafını temizlemek düzenlemek benim işim değil, adı kapalı olsa da kendi her yağmurda göle dönüyor pazar yeri benim işim değil. Senin işin ne Sayın Gökhan? HDP için pilav dağıtmak senin işin mi? İl Başkanlığına soyunup perde arkasından ilçe ilçe teşkilatları dizayn etmek senin işin mi? Net söyleyeyim ne belediye başkanlığı ne de siyaset senin işin değil. Çanakkale’yi de partini de ne hale getirdiğin ortada.

Bizim artık sahil kafelerinde vatandaşa dokunuyorum adı altında okeye 4. olan değil, Çanakkale’nin kronikleşmiş sorunlarını çözecek çocuklarımızın geleceğini inşa edecek bir belediye başkanına ihtiyacımız var. Çanakkale’de değişim süreci başlamıştır. Değişimin adı da halkımızın teveccühü ile Çanakkale’nin 1.si Türkiye’nin 1.si AK Partidir.” ifadelerine yer verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST