Yılın ilk toplantısı yapıldı

KALEM Farkıyla...

Yılın ilk toplantısı yapıldı

Yılın ilk toplantısı yapıldı

Yürütme Kurulu 2022 yılının ilk toplantısında ÇTSO’da bir araya geldi.
Çanakkale İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu, 2022 yılı ilk toplantısı için Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz başkanlığında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasında bir araya geldi. Toplantıda 2021 yılı Faaliyet ve İşgücü Piyasası Araştırma Raporu, 2022 yılı Eğitim Planı, yine bu yıl içerisinde yapılması hedeflenen ‘Meslek Tanıtım Günleri’ maddeleri görüşülüp onaylandı. Ayrıca Kurul üyeleri tarafından 2022 yılı Kariyer Günleri faaliyetleri, Engelli ve Eski Hükümlü Çalıştırmayan İşverenlerden Tahsil Edilen İdari Para Cezalarını Kullanmaya Yetkili Komisyona gönderilecek engelli projeleri ve 2021 Ocak-Aralık Dönemi Denetim Raporları değerlendirilip onaylandı. 2022 yılı ilk İstihdam ve Mesleki Eğitim Toplantısının planlanması ve gündem maddelerinin belirlenmesinin ardından toplantı sona erdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST