“Yine lazım olsun, yine gidip alırım”

KALEM Farkıyla...

“Yine lazım olsun, yine gidip alırım”

“Yine lazım olsun, yine gidip alırım”

Çanakkale Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı, dün saat 15.00’da Seramik Müzesinde gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Başkan Gökhan, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’tan belediye olarak dezenfektan alınmasına yönelik getirilen eleştirilere yanıt verdi. Başkan Gökhan, “İki maske dağıtmayı beceremeyenler, bunu nasıl eleştiriyor, anlamıyorum. Yine lazım olsun, yine gidip alırım. Çünkü uyguna veriyor” dedi.


Çanakkale Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı, dün saat 15.00’da Seramik Müzesi’nde gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonunun sosyal mesafeye uygun olmaması sebebi ile İl Umumi Hıfzıssıhha Kararı kapsamında gerekli tedbirlerin alınması koşuluyla, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak, Çanakkale Seramik Müzesi’nin açık alanı olan bahçe kısmında düzenlenen toplantıda, görüşülemeyen ‘Faaliyet Raporu’na ilişkin madde gündeme geldi.

MECLİS TOPLANTISI AÇIK HAVADA DÜZENLENDİ
Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan,geçtiğimiz günlerde gündeme gelen CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’tan belediye olarak dezenfektan alınmasına yönelik getirilen eleştirilere yanıt verdi. Bunun niye eleştiri meselesi haline getirildiğini anlayamadığını belirten Başkan Gökhan, şöyle konuştu:

“İKİ MASKE DAĞITAMAYANLAR BUNU NASIL ELEŞTİRİR, ANLAMIYORUM”
“O zamanlarda dezenfektan yoktu piyasada. Karaborsaya düşmüştü. Evet, biz de o tarihe 38 bin TL’lik bir dezenfektan almışız Ali Uyanık’tan. Sonra da onu kullanmışız. Şimdi herkes bu konunun peşine düştü. O dönemde iki tane maske dağıtamayan arkadaşlar bunu nasıl eleştiriyor merak ediyorum. Adam kaç yıldır eczacı orda, Çanakkale belediyesi acaba ondan kaç kere bir şey almış? Ha, söyleyeyim, yarın yine lazım olsun, yine gidip alırım, çünkü daha uyguna veriyor. Bunun bu kadar mesele yapılmasına bir anlam veremiyorum.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST