Yol tartışması kanlı bitti

KALEM Farkıyla...

Yol tartışması kanlı bitti

Yol tartışması kanlı bitti

Kepez Limanı yanında 4 kişinin saldırısına uğrayan Ali Kemal G. feci şekilde öldürüldü. Arkadaşı Mehmet K.’nın durumu ise ağır.

Olay geçtiğimiz gece Kepez Liman’ın yan tarafından bulunan boş arazide gerçekleşti. İddialara göre Ali Kemal G. ve Mehmet K. kız arkadaşlarıyla birlikte alkol almak için yola çıktı. Bu sırada sağ taraflarında seyreden bir araçla, şerit kavgası yapan gençler sonra boş araziye geçti. Gençleri takip eden araç içerisinden inen toplam dört kişi ise, ellerindeki bıçaklarla daha sonra Ali Kemal G. ve Mehmet K. ‘ye feci şekilde saldırdı. Ağır darbeler alan Ali Kemal G. olay yerinde hayatını kaybederken, Mehmet K.’da tedavi edilmek üzere Çanakkale Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili hummalı bir çalışma sürdüren Çanakkale İl Emniyet Müdürlülüğü, dün saat 16.00 sıralarında zanlıları yakalamayı başardı. Hastane kontrolleri yapılan dört zanlı, ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST