Yüzme takımı kentimizi gururlandırdı

KALEM Farkıyla...

Yüzme takımı kentimizi gururlandırdı

Yüzme takımı kentimizi gururlandırdı

Yüzme İl Temsilciliği Faaliyet takviminde yer alan, 7 kulüp 98 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Anadolu yıldızlar ligi seçme yüzme yarışmalarında, 11-12 yaş Vize ve Tecrübesizler Teşvik müsabakaları Anafartalar Olimpik Yüzme havuzunda düzenlendi.

Çanakkale Belediyespor Kulübü, İçdaş Spor Kulübü, Çanakkale GSK, Işık GSK, Elit Yüzme, Anafartalar Yüzme Kulübü ve Çanakkale Ay Yıldız Spor kulübü sporcularının kıyasıya mücadeleleri ile geçen müsabakalarda tüm spor kulüpleri arasında Çanakkale Belediyespor Kulübü 49 tane 1.lik, 25 tane 2.lik, 18 tane 3.lük ile yüzme müsabakalarında en çok derece alan kulüp oldu. Müsabakaya katılan tüm antrenör ve sporcuları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST