Zam haberleri yine kuyruğa neden oldu

KALEM Farkıyla...

Zam haberleri yine kuyruğa neden oldu

Zam haberleri yine kuyruğa neden oldu

Akaryakıta bu geceden itibaren 1 liranın üzerinde zam geleceği haberleri, tüm Türkiye’de olduğu gibi Çanakkale’de de benzin istasyonlarında araç kuyruğu oluşmasına neden oldu.
Faiz indirimiyle beraber, dolar kurundaki engellenemeyen yükseliş tüketim maddelerine olduğu kadar akaryakıta da yansımaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, akaryakıta 50 kuruş bandında zam yapılması, zammın uygulamaya konmasından önceki gün, benzin istasyonlarında uzun kuyruklar oluşmasına neden olmuştu. Bugün de, gece yarısından itibaren akaryakıt 1 liradan fazla zam geleceği haberleri, vatandaşları benzin istasyonlarına yığdı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Çanakkale’de de zamsız fiyattan akaryakıt almak isteyen vatandaşlar, benzin istasyonlarına akın etti. Benzin istasyonlarında uzun kuyruklar oluşturan araçlar, trafiğin aksamasına yol açtı.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST