Zara Bayramiç’te konser vermeye hazırlanıyor

KALEM Farkıyla...

Zara Bayramiç’te konser vermeye hazırlanıyor

Bayramiç ilçesinde geleneksel olarak 22 yıldır düzenlenen İda (Kazdağı) Kültür ve Sanat Etkinliği bu yıl 23’üncü kez ilçe merkezindeki meydanda 1-2 Eylül tarihlerinde yapılacak.

1 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 21.00’da Yıldırım Akbulut Meydanı’nda Türk Sanat Müziğinin sevilen seslerinden Zara sahne alacak. 2 Eylül 2018 Pazar günü ise saat 21.00’da Yıldırım Akbulut Meydanı’nda son günlerde adından sıkça söz ettiren, yıldızı her geçen gün parlayan ve gençler tarafından çok sevilen Türk pop müziği sanatçısı İlyas Yalçıntaş hayranları ile buluşacak. Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan etkinlik hakkında yaptığı bilgilendirmede; “Bu yıl 1-2 Eylül 2018 tarihlerinde etkinliğimizin 23’üncüsünü gerçekleştireceğiz. Tüm halkımızı 23. İda (Kazdağı) Kültür ve Sanat Etkinliklerine bekliyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST