Ziraat mühendisleri kep attı

KALEM Farkıyla...

Ziraat mühendisleri kep attı

Ziraat mühendisleri kep attı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Ziraat Fakültesi amfisinde ve bahçesinde gerçekleştirilen mezuniyet töreniyle 24. dönem mezunlarını uğurladı.

Törene; Çanakkale Belediyesi Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şeker, Lâpseki MYO Müdürü Doç. Dr. Engin Gür, Ezine MYO Müdürü Doç. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, akademik ve idari personel ile mezun öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gerçekleşen mini konserle devam eden törende; Ziraat Fakültesi 2021-2022 Dönem Birincisi Fatih Kaşıkçı, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şeker, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten ve Çanakkale Belediyesi Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler. Ziraat Fakültesini ilk üç derecede bitiren dönem 3.sü Bitki Koruma Bölümü Mezunu Mehmet Tayfun Özkan’a, dönem 2.si Bitki Koruma Bölümü Mezunu, Enes Ceyhun Arslan’a ve dönem 1.si Bitki Koruma Bölümü Mezunu Fatih Kaşıkçı’ya diploma ve hediyeleri takdim edildi. Tören, 2020-2021 Dönem Birincisi Sefer Demir’in ve 2021-2022 Dönem Birincisi Fatih Kaşıkçı’nın Fakülte mezuniyet kütüğüne plaket çakmaları, bölüm öğrencilerine başarı belgelerinin takdim edilmesi, kep atma ve ikramlardan sonra sona erdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST