Daha adil ve güzel bir dünyaya doğru… “Yeni dünya düzeni”

KALEM Farkıyla...

Daha adil ve güzel bir dünyaya doğru… “Yeni dünya düzeni”

Daha adil ve güzel bir dünyaya doğru… “Yeni dünya düzeni”

Köşemi son haftalarda biraz ihmal ettim sanırım. Biriktirme ya da bir şeyleri sindirme sürecindeydim. Merkür(iletişim)gezegeninin gerilemesine de biraz suç atıp yazıma devam etmek istiyorum:)

Kasım ayı nedense benim hayatımda hep önemli olmuştur. Enerjisini severim ve mutlaka hayatımda önemli şeyler olmuştur ve olur. Akrep burcunun ve Plüton’un etkisinde bir aydır. Her şeyi derinlemesine görmeye, analiz etmeye, sorgulamaya ya da dönüştürmeye çalıştığımız bir süreçtir. En azından benim için hep böyle olmuştur. Ayrıca akrep burçlarını hep sevmişimdir ve çok ilginçtir ki onca kişinin içinden onları seçebilmek, tanıyabilmek gibi de bir özelliğim vardır. Çok dikkat çekici ve farklı bir enerjileri vardır. Nasıl anladığımı bilmiyorum, sadece enerjilerini hissedebiliyorum. Bir tek akrep burcuna özel bir şey bu da.

Son günlerde okuduğum kitaplar, dinlediğim astrolojik yorumlar, videolar, spritüel yazılar… Hepsi de Kasım ayı için önemli noktalara değiniyorlar. Hem gergin ve zorlu hem de çok dönüştürücü gelişmeler olacağına değiniyor hepsi de. Bireysel yaşamlarımızda bu büyük enerji değişimini nasıl hissedeceğimiz ise bize bağlı. Her zamanki gibi… Sonuçta her ne kadar her şeyin tamamen bizimle alakalı olduğunu kabul etmek zor olsa da yaşadığımız, karşılaştığımız her şey bilincimize bağlı olarak ortaya çıkıyor hayatımızda. Özgür irade ise elimizdeki en değerli şey! Hatta İNSAN denen canlıyı en şerefli varlık yapan tek değer belki de. Ne kadar farkındayız, elimizdeki gücün ne kadar değerini biliyoruz orası ayrı konu tabi…

Okuduğum bir yazı 5 Kasım 2020 tarihinde bilinçlerde bir açılım olacağından ve bunun belirgin bir şekilde görüneceğinden bahsediyordu ve bana çok umut dolu bir mesaj gibi geldi. Son günlerde yaşanan üzücü olaylar (İzmir depremi) arasında böyle umut dolu, bizi yükselten güzel haberlere de çok ihtiyacımız var. 2020 başlı başına zorlayıcı ama bir o kadar da dönüştürücü bir yıl… Etkileri, enerjisi hala çok yoğun ama ben bütün bunlar bitirip “yeni dünya düzeni” denen yeni sistem görünür olmaya başladığında bütün bu yaşananlara belki de “olması gerekiyordu ve oldu” diyebileceğimizi hissediyorum.

Dünya arınıyor… Bütün bu kargaşalar, doğal afetler, ortaya çıkan skandallar, kötü haberler… Her şey bir temizlik için… Her şeyi o kadar kirlettik ki! Ruhumuzu, zihnimizi, bedenimizi, doğayı, dünyayı… Artık arınması gerektiği için yaşıyoruz bunca şeyi. Yeni dünyayı pisliklerimizden, kirlerimizden ve negatiflerden arınmadan kuramayız. Elbet bu temizlik süreci de bitecek ve daha güzel bir dünyaya doğacağız… Her şeyin daha şeffaf, dürüst, adil, bereketli, verimli, temiz olduğu ve keyifle yaşayacağımız sağlıklı ve harika bir dünya… Ben inanıyorum çünkü inandığımız şeyi gerçek kılabiliriz… Sizde inanmalısınız… “Umut” her zaman bizim için… 😉

Düşünceleriniz...

Zamanın Ruhu

Zamanın Ruhu

Tüm Yazıları

Son Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST