Sonbahar Enerjinizden Almasın…

KALEM Farkıyla...

Sonbahar Enerjinizden Almasın…

Sonbahar Enerjinizden Almasın…

Bahar aylarında karşılaştığımız sorunların başında halsizlik geliyor. Danışan yorumları, şikayetleri genel anlamda bu yönde ve baskılayıcı olarak ta basit şeker ve bununla hazırlanan yiyecekler tercih ediliyor. Peki, bu yaşanılanları bu sene yaşamamak ve son bahara yüksek enerjiyle girmek ister miydiniz? İşte Diyet-D bünyesinde verdiğimiz hizmetten minik detaylar…

Rezonans terapilerinin en çok bilinen etkisi iştahın kapanmasıdır. Asıl etkisi ise metabolizmanın dengelenmesi ve kilo vermeyi engelleyen ruhsal/fiziksel problemlerin ortadan kaldırılmasıdır. Bu işlem kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarf etmeden, otomatikman azalır. Ve tabi ki detoks! Arınma işlemiyle beraber tükettiğiniz suyla gerçekleşen temizlenme size eşsiz bir diyet planlamasına hazır hale getirecek. Peki hangi gıdalar silinerek size yardımcı oluyor?

Hamurişleri: Rezonans terapisi unlu gıdalar üzerinden kullanıldığında hem vücudun bu gıdaya karşı isteği azalmakta, hem bu gıdanın yarattığı birçok sağlık probleminde düzelme olmaktadır. Ayrıca glutenintoleransının yarattığı problemleri ortadan kaldırır.

Şekerli gıdalar-Tatlılar: Sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yaratır. Bu “düşkün olma”, “çok yeme”, “çok sevme” hali bu terapiler ile giderilebilir.
Çikolata
Meyveler
Tuz
Kahve
İnek sütü ürünleri

Diğer gıdalar: Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü “problemli” gıda için kullanılabilir.

Ruhsal sorunlar,Stres
Rezonans terapilerinin ilk etkisi kişinin ruhsal durumu üzerindedir ve fiziksel haldeki iyileşmelerin de bunu takip etmesi beklenir.

Alkolü bırakmak için…
Alkol bağımlısı olan kişide alkol üzerinde yapılan terapiler kişinin isteğini azaltmakta ve kişinin alkolü tamamen bırakmasını kolaylaştırmaktadır.

Detoks
Rezonans terapileridetoks temelli terapilerdir. Vücudun reaksiyon verdiği toksik maddelerin bulunması ve bu maddeler üzerinden yapılan frekans silme seanslarının vücutta birçok farklı seviyede farklı iyi etkilere yol açması beklenir.Rezonans terapileri hiçbir sağlık sorunu olmayan kişiler için bile vücudun temizlenmesi, kendini iyileştirme mekanizmalarının uyarılması ve ruhsal denge için kullanılır. Bu özelliği ile rezonans terapileri sağlık problemi olsun yada olmasın herkes için önerilir.

Alerjiler
Bilinen alerjilerin yanında vücudun hangi maddelere karşı reaksiyon verdiği bulunur ve terapiler tüm bu olası alerjenler üzerinden yapılır. Tüm bu etkileri deneyimlemek için, bu sene depoladığınız enerjiyi kaybederek sonbahara girmemek için Diyet-D ye bekliyoruz. Rezonans terapileriyle; alışkanlıklarınızdan kurtulun, temiz beslenin ve ruh halinizdeki iyileşmeyle daha iyi hissedin…

Düşünceleriniz...

Didem Güner

Didem Güner

Diyetisyen Didem Güner

Tüm Yazıları

Son Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST