Üveysler sizlere sesleniyor!

KALEM Farkıyla...

Üveysler sizlere sesleniyor!

Üveysler sizlere sesleniyor!

Üveys Veysel Karane zikri ile yepyeni bir hayata adım atmış binlerce kardeşimizin arasından, sadece bir kaçının kaleminden dökülenleri burada paylaşmak istiyorum. www.veyselkarane.com sitesi, ziyaretçi defterinden alıntıdır bu yazılar. Yazılarımızı takip eden kardeşim, bir gün gelip sen de zikredeceksin ve yaşadıklarını sen de kaleme alacaksın inşallah.

Meryem Üveys 11.08.2021
Allah’ın ve Resul’ünün selam ve bereketi üzerinize olsun. Bu mesajı okuyan güzel kardeşim. Eğer bu siteye girip bu mesajları okuyorsan Rabbinden davet almışsın mübarek olsun. Zikre girmeden önce depresyona girecek kadar kötü bir ruh hali içindeydim. Huzursuz aile ortamı, dinden uzak bir yaşam, sevilmeme duygusu vs. Benim dilimde ise hep aynı dua ” Allah’ım beni ve benim sevdiklerimi çok sev. Ben sana gelmek istiyorum ama yolu bilmiyorum. Tarikat, cemaat istemiyorum. Ben Mevlanalar gibi döne döne seni seveyim istiyorum. Böyle dualarımın ardından karşıma çıkan www.veyselkarane.com sitesi hamdolsun eksiğimi tamamladı. Ama ziyaretçi defterini okuyunca yok canım dedim, olur mu öyle şeyler. Oluyormuş. Hem de anlatılanlar azmış bile. Bu mesajı okuyan kardeşim. Nasıl güzel bir yola davet edilmişsin zikre girdikten sonra anlayacaksın. Lütuflara gelince.. Her bir lütfu zamanı gelince yaşatıyor Allah. Ama onun huzurunda olup Tevhit söyleyebilme lütfu en güzeli. Allah ayaklarımızı sabit kılsın.

Zeynep Canan Üveys 05.08.2021
Çok sinirli biriydim.. Üveys zikrine başlamadan önce depresyondaydım, çaresizdim zikirle şifa buldum, huzur buldum, herkese tavsiye ediyorum. Hayırlı günler.

Rabia Gizem Üveys 05.08.2021
Üveys zikriyle ailemin ve benim Korona’dan korunduğumuzu, Rabbimizin tevhit kalesinde olduğumuzu yaşayarak öğrendik hamdolsun.

Muazzez Üveys 05.08.2021
Zikirden önce kalp rahatsızlığım vardı ve uyku problemim başlamıştı. Üveys zikri karşıma çıktı ve annemle başladık hamdolsun. İkimizin de hastalıkları alındı. İbadetlerimizi zorlanmadan yapmaya ve Üveys zikrini anlatmaya başladık. Çevremizdeki komşularımız ve arkadaşlarımızın da Üveys zikriyle hastalıklarından ve kötü alışkanlıklarından kurtulduklarını yaşayarak gördük.

Elvin Üveys 14.06.2021
Allah’ın ve Resul’ünün selam ve bereketi üzerinize olsun! Kimse beni sevmiyor mu diyorsun. RABBIN SENİ COK SEVIYOR. Korkuyor musun? TEVHİD KALESİNDE KORUYOR. Hasta mısın? EN BÜYÜK HASTALIK NEFS. GEL ÖGREN! Borcun mu var? ALLAH KALDIRAMAYACAĞI YÜKÜ VERMEZ KULUNA! Yalnız mıyım diyorsun. ALLAH SANA KAFİİ. NASIL MI? GEL BU ZİKRİ YAP YAŞA VE GÖR! Yaşa ve gör ki, Rabbin seni ne kadar çok seviyor. Sen RABBİNİN BİRİCİĞİSİN!

…ve daha niceleri www.veyselkarane.com sitesinde. Lütfen ziyaret edin. Ziyaretçi defterini okuyun.

Düşünceleriniz...

Berrin Alaca

Berrin Alaca

Tüm Yazıları

Son Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST